1Password

1Password

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Güvenli Şifre Yönetme Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış 1Password uygulamasıyla çeşitli web sitelerinde kullandığınız giriş bilgilerinizi yönetebilirsiniz. Şifrelerinizi saklamanıza imkan sağlayan başarılı bir uygulama olup unutkan olan kullanıcıların işini kolaylaştırmayı amaçlıyor. 

Neredeyse hergün giriş yaptığımız onlarca siteye ait giriş bilgilerini akılda tutmak kolay olmayabiliyor. Ya bütün şifreleri aynı yapmak gerekiyor yada farklı şifreler olunca bir hayli aceba neydi şifresi demeye başlıyoruz. Özellikle benim gibi üye olduğu sayfaların şifresini unutan birisi için ilaç gibi bir uygulama. Sık sık girdiğim şifreleri unuttuğumdan dolayı masaüstü bilgisayarımda bunlara benzer programlar kullanıyorum. Masaüstü programların tekniğiyle çalışan uygulama giriş bilgilerinizi güvenli bir veritabanda saklıyor. Tabii her ihtimale karşın kişisel bilgilerinizi verirken dikkatli olmanızı öneriyorum. 

Bu uygulama Master şifre ve PIN ile korunduğundan dolayı şifrelerinizi güvende tutuyor. Tedbirinizi yine de alın. Mesela kullanıcı adını girerken bir harf fazla girin. 

Otomatik olarak kilitleme özelliği sayesinde cihazınızın çalınması yahut kaybolması durumunda uygulama hassas verilerinizi güvende tutar. Ayrıca şifre oluşturmanıza da yardımcı olmaktadır. Her giriş için güçlü ve benzersiz şifreler oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Kredi kartı, pasaport, banka hesap, üye hesap bilgilerinizi saklamak amacıyla güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Otomatik form doldurma özelliği ile giriş yaptığınız web sitelere üyelik bilgilerinizi otomatik olarak girmektedir. Eğer sizde şifrenizi yönetmek, saklamak ve güçlü şifreler oluşturmak için güvenli bir uygulamaya gerek duyuyorsanız 1Password'u iPhone/iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
6.4.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,676
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?