aa indir
aa

aa indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

iPhone ve iPad İçin Dönen Sayılar Oyunu

iOS işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz aa oyununda becerinizi test ederek keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Kimi zaman geçilmezi mümkün olmaz diyeceğiniz bölümler bile bulunuyor. 

Kolay gibi görünen fakat oynadıkça zor olduğunu göreceksiniz. Hatta iyi skorlar elde etmeye başlayınca bunu sosyal medya hesaplarırnızda duyuracak kadar zorlu bir oyun oynadığınızı ilan bile edeceksiniz. 

peki aa oyunu nasıl oynanır? Oyunu ilk açtığınız zaman karşınıza dönen bir platform beliriyor. Bu platforma uygun boşluğa elinizde bulunan sayıları yerleştirmeniz gerekiyor. Bazı bölümleri birden fazla oynamak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü oyunun zor kısımları gerçekten zor. Tabi bu işin de para kısmı düşünülmüş olup atlayamadığınız bölümler için tüm bölümleri açmak yada zorlandığınız bölümde para vererek bölümü atlayabiliyorsunuz. Ancak oyundan zevk almak istiyorsanız becerinizi ortaya koyun, paranızı değil. 

Kısa zaman içerisinde bağımlısı olacağınızı düşündüğüm aa oyununda sabır fazlasıyla gerekiyor. Oyuna bakınca bu nasıl birşey kolay diyerek ön yargı ile yaklaşmayın çünkü yapım gerçekten kaliteli. Eğer sizde cihazınız üzerinde aa beceri oyununu oynamak istiyorsanız güvenli yükleme işlemini sitemizden gerçekleşirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.9
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,886
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?