Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iOS için Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Editörü

iOS cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir fotoğraf editörü olup Adobe tarafından sunulmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan Adobe Photoshop Mix uygulamasıyla fotoğraflarınızı profeyonelce düzenleyebilirsiniz. Etkili ve tamamen farklı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olup içerisinde çeşitli araçlar bulunmaktadır. 

Creative Cloud, Ligthroom ve iOS cihazınızda bulunan fotoğrafları kolay bir şekilde seçebiliyorsunuz. Dilerseniz fotoğraflarınızda istenmeyen kısımları da kırpabiliyorsunuz. 

Ayrıca PSD dosyalarını da açmanıza imkan sağlayan Adobe Photoshop Mix uygulaması resmin istediğiniz bölümünü kolayca düzenlemenize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda resimlerde harika kombinler oluşturmak için de kullanabiliyorsunuz. Bu sayede yaratıcı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. 

Etkili bir düzenleme uygulaması olup denemenizi önerdiğim başarılı bir resim editörüdür. Eğer sizde iOS cihazlarınızda bulunan fotoğrafları düzenlemek istiyorsanız Adobe Photoshop Mix uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,388
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?