Boomerang

Boomerang

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Kısa Video GIF Uygulaması

BoomerangiPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz eğlenceli kısa video hazırlama uygulamasıdır. Instagram tarafından kullanıcılarına sunulan Boomerang uygulamasıyla saniyelik videolar oluşturabilirsiniz. Saniyelik videodan çok GIF tarzında hazırlanmış olan Boomerang uygulaması oldukça başarılı bir yapıya sahiptir. 

Sade ve son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Boomerang uygulamasında sadece bir düğme bulunuyor. Dokunduğunuz andan itibaren 10 fotoğraf çeker ve onları bir arada video hızlandırır. Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Kamera rulonıza kaydederek arkadaşlarınıza mesaj yoluyla yollayabilirsiniz. 

Boomerang bu son dönemin en büyük trendi arasında yer alabilir. Aslına bakarsanız buna benzer uygulamalar yok değil ancak fazla duyurulmadığından dolayı biraz yabancı gelebilir. Instagram gibi popüler bir sosyal medya tarafından duyurulduğu için artık Boomerang uygulaması daha popüler olacak gibime geliyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Boomerang uygulaması şuan için oldukça sade. Filtre seçenekleri bulunmuyor. Umarım yeni güncellemelerinde filtre seçenekleri bulunur. 

Kullanıcıların ilgisini çekeceğine inandığım Boomerang uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,330
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?