Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Çanak Okey

reklam

iPhone ve iPad Çanak Okey Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ülkemizde oyun denilince akıllara gelen oyunlardan biridir şüphesiz. Okey oyununu masaüstü bir oyun olmanın daha ötesine getiren Çanak Okey uygulamasını iOS işletim sistemli cihazınızda kullanabilirsiniz. 

Milyonlarca oyuncuyu peşinden sürükleyen Çanak Okey mobil oyunu sizlere farklı bir deneyim yaşaıyor. iPhone ve iPad cihazınızda oynayabileceğiniz Çanak Okey oyunu ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Oyunun kuralları belli. Standart olarak 52 taş, 2 okey, 2 yalancı okey, 4 ıstaka ve değiştirmek için kullanılan taş desteleri oyun içerisinde yer alıyor. Oyun oynamaya başlamadan önce masaya koyabildiğiniz sanal para ile puan alabilirsiniz. Hesaplanan paraları ortaya koyarak başarınızı puan listelerinde paylaşabilirsiniz. 

Ayrıca oyun içerisinde yapay zeka da yer alıyor. Bu sayede siz oyunu oynarken birileri sizi sürekli rahatsız ediyor yada telefonla o an ilgilemiyorsanız kendinize ait olan yapay zeka sizin için verilen sürede hamle yapmaktadır. Bu yapay zeka ise bir hayli zeki olduğu için çekinmeyin.. 
HD grafiklerin yer aldığı Çanak Okey oyununu iPhone ve iPad cihazınızda oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.9.5
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,487
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.