Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Cortana
iPhone ve iPad İçin Sanal Asistan Cortana Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Cortana, iPhone ve iPad cihazınızda kullanabileceğiniz başarılı bir asistandır. 
iOS cihazlar için Apple'ın kendi Siri'sinden memnun değilseniz ve onun robotumsu sesini dinlemek istemiyorsanız Cortana uygulamasını kullanarak Cortana'yı deneyebilirsiniz. 

Cortana her ne kadar Siri kadar şuan için yetenekli olmasa da Siri'ye alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi sanal asistanlardan biridir. Beta sürümünün uzun süre kapalı olmasından sonra karşımıza çıkan Cortana uygulamasının henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ancak kısa zamanda Türkiye'de adından söz edileceğine inanıyorum. 

Cortana sanal asistan uygulamasıyla yapabilecekleriniz arasında kargo, stok takibi yapma, not yazma, maç skorları, konum ayarlama, bilgi alma, zaman hatırlatma aynı zamanda her çeşit soruyu cevaplama gibi durumlar bulunuyor.

Siri gibi bu Cortana'ya da istediğinizi sorabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ona her türlü soruyu rahatlıkla sorabilirsiniz. Çünkü onun her zaman sizin için cazip bir cevabı var. Eğer sizde Cortana asistan deneyimini iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanmak istiyorsanız Cortana'yı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,016
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.