Flickr

Flickr

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad Flickr Fotoğraf Video Paylaşma Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Flickr uygulamasıyla elinizde bulunan fotoğraf yada videoları web servisi üzerinden kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir web servisi olup piyasasında çıktığı günden bu yana popüler. Bu hizmeti iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz yerlerde çektiğiniz fotoğrafları, özel anlarınızı paylaşmak için kullanabilisiniz. 

Alanında başarılı bir yere sahip iyi bir fotoğraf paylaşma ağı olup Flickr'da paylaşım yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz bir üyelikten sonra iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan fotoğrafları tüm dünyayla hemen paylaşabilirsiniz. 1 TB fotoğraf gönderme alanına sahip olduğunuz Flickr uygulamasıyla paylaştığınız fotoğrafların tüm hakları sahibinde kalacak şekilde Creative Commons lisanslarıyla yayımlanmaktadır. 

Paylaşılan fotoğraf ve videolara yorum yapabildiğiniz gibi sevdiğiniz fotoğrafları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Eğer sizde çektiğiniz fotoğrafları paylaşmak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Flickr fotoğraf ağını mutlaka iPhone yada iPad cihazlarınızda mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
4.0.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,309
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?