Frametastic

Frametastic

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Fotoğraf Birleştirme Düzenleme Uygulaması

Fotoğraflarınızı birleştirmeye, efekt, filte ve çerçeve uygulaması yapmaya ne dersiniz? Sevdiğiniz kare kare fotoğraflarınızı birleştirmek için içerisinde çeşitli şablon seçenekleri sunan uygulama ile tam ekran kolajları yapabilirsiniz. Fotoğraflarınıza efekt ve filtre uygulaması yaparak onların olduğundan daha farklı güzel görünmelerini de sağlayabilirsiniz. 5 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaşan Frametastic uygulaması anılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilmenize de hızlı bir şekilde olanak sağlıyor. Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Tumblr gibi çeşitli sosyal medya hesaplarınızda hazırlamış olduğunuz fotoğrafları hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Dilerseniz kamera rulonuza da kaydedebilirsiniz. 

Fotoğraflara güzel efektler uygulamak için kullanabileceğiniz Frametastic uygulaması mükemmel bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Fotoğraflarınızı yerleştirmek için 70'in üzerinde kare arasından istediğinizi seçebilirsiniz. 

Retro, sinematik gibi 44 farklı efekt seçeneğiyle gelen uygulama aracılığıyla iyi görümlü fotoğraflar elde edebilirsiniz.  Sonuç olarak kendi piyasasında oldukça popüler olan Frametastic uygulaması fotoğraflarınızdan kolaj hazırlamanıza imkan sağlayan aynı zamanda filtre ve çerçeve uygulaması yapmanıza izin veren iyi bir resim editörüdür. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,023
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?