Fun Run Multiplayer Race

Fun Run Multiplayer Race

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iOS için Hayvanlar Online Yarış Oyunu

Sevimli orman dostlarının yer aldığı eğlence dolu bir yarışa hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Fun Run Multiplayer Race oyununda eğlenceli anlar yaşamanız kaçınılmaz bir durum. İçerisinde sevimli karakterler ve grafikler bulunduran Fun Run Multiplayer Race oyununda kürklü hayvanları yönetmeye çalışıyoruz. Bununla birlikte bizlere ayı, kutup ayısı, tavşan, penguen, kaplan gibi çeşitli şirin sevimli dostlar eşlik ediyor. 

Oyundaki tek amacımız yüksek puan elde etmek ve bunun için çabalamak. Oyunda ilerledikçe coins kazanabiliyorsunuz. Elde ettiğiniz coinsler ile yeni karakterlerin kilidini açmanız sağlanıyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de rastgele bir kullanıcıyla oynayabiliyorsunuz. 

Fun Run Multiplayer Race oyunu online bir platform olduğu için üye olmanız gerekiyor. Üye olabildiğiniz gibi Facebook hesabınızla da bağlanabilirsiniz. Engellerle dolu parkurlardan geçerken en iyi skoru yapmak için çabaladığınız oyunu 4 arkadaşınızla oynayabilmeniz mümkün. Yahut gerçek zamanlı olarak diğer insanlara karşı da yarışabilirsiniz. Eş zamanlı olarak dört oyuncunun yer aldığı oyunda zaman zaman zıplamamız sürükle koşan karakteri bir şekilde kontrol etmemiz gerekiyor. 

Fun Run Multiplayer Race nasıl oynanır?
Oyun bünyesinde yer alan zıplama tuşunu kullanarak karşınıza çıkan engelleri aşabilir ve yarışı bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Diğer yandan her karakterin kendine özgü özellikleri bulunuyor. Sohbet, kişiselleştirme gibi seçeneklerin yer aldığı oyunu eğer oynamak istiyorsanız sitemizen indirme işlemini sorunsuzca başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.23
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,310
HEMEN İNDİR (76.3 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?