Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Google Street View

reklam

iPhone ve iPad için 360 Derece Fotoğraf Çekme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Dünyanın her yerini sokak sokak gezebileceğiniz 360 derecelik görüntülerle adeta orada olacağınızı hissedebileceğiniz Google Street View uygulaması sadece harita uygulaması olarak değil aynı zamanda 360 derecelik fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor olmasıyla ön plana çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Google Street View uygulamasıyla dünyayı keşfetme şansına sahip oluyoruz. 

Doğa harikalarını, restoranları, müze, yapıt ve daha birçok istediğiniz yeri ziyaret etmenize imkan sağlayan Google Street View aracılığıyla deneyimlerinizi eklemeniz de mümkün. Sizde cihazınızın kamerasını kullanarak 360 derecelik fotoğraflar çekebilirsiniz. 

Ekstra bir kameraya gerek duymaz. Diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu 360 derecelik görsellere göz atmamız da mümkün. Özel panoramalarınızı yönetebilir yahut dilerseniz düz fotoğraf halinde paylaşabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz görseli Google Haritalar'da 360 derece olarak paylaşmanız mümkün olabildiği gibi destekleyen hali hazırda şuan Facebook'ta yayınlanabilen görüntüleri destek geldiğinde diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. 

Cardboard modu ile 360 derecelik dünyanın keyfini iPhone ve iPad cihazlarınızda yaşayabileceğiniz Google Street View uygulaması size de bu şansı tanıdığından denenmesi gereken bir hizmet olarak düşünüyorum. Eğer sizde dünyayı keşfetmek yahut 360 derecelik fotoğraflar çekmek istiyorsanız mutlaka Google Street View'i yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.6.0
BOYUT
91.8 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,786
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.