Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Grand Theft Auto: San Andreas
iPhone ve iPad İçin GTA Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad cihazınızda oynatabileceğiniz efsanevi bir oyun olup mobil versiyonunda da tüm kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Grand Theft Auto: San Andreas oyununda 90'ların başında geçen Carl Johnson adlı kahramanın hikayesine tanık olup Johnson'un 5 yıl öncesinde uyuşturucu, çeteler ve yolsuzukla çürümüş olan Los Santos'un baskılarından kurtulmak amacıyla bu şehirden kaçmıştır. Kaçış bir yere kadar. Carl Johnson eve dönme kararı almıştır eve dönüşü is beklediği gibi olmayan Johnson'un annesi katledilmiş, çocukluk arkadaşları kıyamete doğru sürüklenmiş ve ailesi dağılmıştır. 

Carl mahallesine döndüğünde birkaç yolsuz polis onu cinayetle suçladığı için tutuklama kararı almıştır. Johnson artık sokakların kontrolünü kendi eline alıp ailesini kurtarmak için San Andreas eyaleti çapında dolaşmya iten bir yolculuğu başlamak zorunda kalmıştır. 

Oyunun hikayesine eşlik ettiğiniz Grand Theft Auto: San Andreas oyununda görsel anlamda oldukça başarılı işlerin ortada olduğunu söylemek mümkün. Yüksek çözünürlüğe sahip olan grafiklerin yanısıra zenginleştirilmiş renk paleti ile mobil versiyonu için yapılan özel çalışamalar dikkatimizi çekiyor. 

Grand Theft Auto: San Andreas oyunununda yer alan bulut sistem sayesinde farklı iOS cihazlarınızda oyuna kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.5
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,987
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.