Güzelleşelim - Makyaj İpuçları indir
Güzelleşelim - Makyaj İpuçları

Güzelleşelim - Makyaj İpuçları indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Güzellik Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Güzelleşelim uygulamasıyla içinizdeki güzelliği keşfedin!

Çeşitli kategoriler altında içerisinde onlarca video bulunduran uygulama ile kendiniz için ilk adımı atabilirsiniz. İçeriklerini güzellik uzmanı aynı zamanda kurucusu olan Neşe Koçinbiga Bayraktar hazırlıyor sizlere de bunlardan faydalanmak kalıyor. İşini gerçekten çok güzel yapan bu sevimli videoları izlemek güzelliğinize iyi gelecek.  Doğal makyaj yapımını aşama aşama anlatan videolardan tutun güzelliğe dair çeşitli videolara ulaşabilirsiniz. 

Cilt bakımı kategorisi altında cilt bakım tekniklerini ve karışımları öğrenebilirsiniz . Tırnak bakımı, oje sürme tekniklerini de öğrenebilir saç bakımı, saç modeli öğrenmek için de Güzelleşelim uygulamasını kullanabilirsiniz. Makyaj yapmayı fazla bilmeyenler yada daha güzel yapmak isteyenler de unutulmamış. Makyaj yapma teknikleri de bulunuyor. Uygulama ne yazık ki internet bağlantısına gereksinim duyuyor ancak onun dışında tasarım açısından sade ve anlaşılır olduğundan her düzey kullanıcıya hitap ediyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sağlık
VERSIYON
2.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,403
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?