Head Basketball

Head Basketball

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Dövüş Basketbol Oyunu

Bir basketbol oyunu düşünün ki sayı yapmak için silahlarınıza sarıldığınız.. 

Head Basketball oyunu da tam anlamıyla böyle bir oyun. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Head Basketball oyununda sayı yapabilmek için silahınızı kullanmanız gerekiyor. Online bir basketbol oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hayatta kalma gibi klasik basketbol oyunlarında görmediğimiz farklı oyun modlarının içerisinde bulunduğu Head Basketball oyunu çift kontrol sistemiyle çalışıyor.

iPhone ve iPad cihazlarınızda akıcı bir oynanış sunan Head Basketball oyununda bazı özellikleri kolay bir şekilde özelleştirebiliyorsunuz. 12 farklı karakter seçebildiğiniz Head Basketball oyununda karakterler daha önce de bahsettiğim gibi silah kullanabiliyor. Her oyuncu ayrı bir özelliğe sahip. Oyunda maç sırasında özel silahlar kullanabiliyorsunuz.

Head Basketball oyunu nasıl oynanır?

Rakiplerinizle kıyasıya bir mücadele yaşadığınız Head Basketball oyununda sporcuların kontrolünü sağlamak amacıyla sahanın alt tarafında yer alan butonları kullanmanız gerekiyor. Sol butonlar ile yönlendirebiliyor ve sağdaki butonlar da özel hareket denemeleri yapabiliyorsunuz. Head Basketball oyununda kalan süre ve sağlık durumunuzu da üst taraftan görüntüleyebiliyorsunuz.

Klasik bir dövüş oyununun basketbol sahasında geçtiğini söylesek oyunu özetlemiş oluruz. Eğer sizde farklı yapıya sahip bir oyun denemek istiyorsanız mutlaka Head Basketball'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,140
HEMEN İNDİR (115 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?