Ingress

Ingress indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Gerçekçiliği Arttırılmış Oyun

Gizemin, entrikanın ve rekabetin dolu olduğu bir dünyaya yolculuk etmeye ne dersiniz? 

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için Google tarafından hazırlanmış gerçekçiliği arttırılmış başarılı bir oyundur. Geleceğimizin tehlikede olduğu oyunda oyuncular bir taraf seçmek zorunda. 

Ingress Amacı
Gerçek hayatta oynanan oyunda yapmanız gereken tek şey enerji alanınızı genişletmek. Bunun için iki takım bulunuyor. Bunlar Resistance ve Enlighened takımlarıdır. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. 

Ingress Nasıl Oynanır?
Direnişçiler ve Aydınlananlar'dan birini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla organize oalrak ilerleyip daha iyi işler ortaya çıkarabilirsiniz. Eğlenceli anların yaşandığı oyunda dünya üzerindek bulunan portalları alıp ilerlemeniz gerekiyor. Büyük enerji aanları oluşturmak için dünyanın her yerinden oyuncularla oynuyorsunuz. 

Ingress XM nedir?
Ingress oyunundaki XM oyunun kalbidir. XM ile portallarla etkileşime geçebilirsiniz. Oyunda seviyeniz ilerledikçe kullanacağınız savunma ve saldırı mekanizmaları sizden daha fazla XM yani enerji isteyecektir. 

Klasik oyunlardan sıkılan ve oyun deneyimlerini gerçek dünyaya taşımak isteyen iOS kullanıcıların denemesi gereken bir oyun. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.103.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,786
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?