iPhone ve iPad Tik-Tok indir
iPhone ve iPad Tik-Tok

iPhone ve iPad Tik-Tok indir

Son Güncelleme: 4 yıl önce

iPhone ve iPad için Tik-Tok Video Uygulaması

TikTok, müzikle çalışan global bir video topluluğudur. İster dans, serbest stil, ister performans olsun, yaratıcıların hayal güçlerinin çılgınca çalışmasına ve ifadelerini serbest bırakmasına izin verilir. 

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan uygulama ile yeni akımlara katılabilir. Bu akımın bir parçası olmak artık çok kolay. Hızlı ve basit bir yapıya sahip olan uygulamanın arayüzü ise oldukça anlaşılır bir yapı üzerine kurulmuştur. Bu nedenle tüm kullanıcılara hitap etmektedir. 

Günlük olarak güncellenen müzik arşivi sayesinde hiç birşeyden geri kalmayacaksınız. Yeni şarkılar, yeni replikler her zaman sizinle olacak.  Kısa videoları şarkılarla paylaşmak için bir sosyal medya uygulaması olup kısa zamanda popüler olmayı başarmıştır. iPhone ve iPad cihazlarınızda eğlenceli videolar çekmek için doğru bir uygulama olacaktır. Dilerseniz çektiğiniz videoları arkadaşlarınızla paylaşabilir dilerseniz sadece kendinize özel olarak paylaşabilirsiniz. Telefonunuza kaydedip arkadaşlarınıza özelden gönderebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden de paylaşabilirsiniz. Milyonlarca bedava müzik klipi ve ses efekti bulunduran uygulama ile kendi videolarınızı oluşturmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. 

Eğlenceli çıkartmalar, hareketli emojiler, özel efekt filtreleri, yüz filtreleri, video hızlandırma, yavaşlatma, kırpma, birleştirme ve daha birçok pratik işlemi uygulama aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Tik Tok uygulaması nasıl kullanılır?
Uygulamayı kullanmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Birkaç deneme yaptıktan sonra pratik yapısını anlayacaksınızdır. Bunun beraberinde video çekmeye başlamak için uygulamanın arayüzünde yer alan + simgesine dokunup videonuza eklemek istediğiniz müziği seçip kayda başlayabilirsiniz. Dilerseniz kitaplıktan hazır müzikler seçebilir yada kendi müzik listenizi de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda popüler dizilerin ve filmlerin replikleriyle kısa videolar çekebilirsiniz.

Müziği seçip kırmızı kamera simgesine dokunarak videonuzu kaydetmeye başlayabilirsiniz. Time-lapse, yavaş, normal, hızlı, epik hızı ifaden eden rakamlardan birini seçerek videonuzu kaydetmeye başlayabilirsiniz. Videonuzu çektikten sonra dilerseniz yayınlamadan önce düzenleyin dilerseniz kaydettikten sonra düzenleyip filtreler ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte popüler bir video olmasını istiyorsanız videolarınıza başlık ve etiket ekleyebilirsiniz. Galerinize kaydedip arkadaşlarınıza gönderebilir ve sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
11.6.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
25,604
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 15 Ortalama Puan: 4.3
5
10
4
2
3
1
2
2
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Eğlenceli çıkartmalar
  • Hareketli emojiler
  • Özel efekt filtreler
  • Güncel müzik arşivi
  • Ücretsiz
  • Kullanışlı arayüz