Just Dance Now

Just Dance Now

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Popüler Dans Etme Oyunu

Dans figürlerini doğru yapıp puanları kapın!

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Just Dance Now ile herhangi bir zamanda istediğiniz yerde dans edebilirsiniz. Oyun konsollarının keyifli oyunu artık iOS cihazlarınızda. Ücretsiz olarak sunulan oyun internet bağlantısına gereksinim duymaktadır. Bununla birlikte sadece iPhone ve iPad cihazınız değil bir bilgisayara da ihtiyacınız var. 

Just Dance Now iPhone ve iPad cihazlarda nasıl oynanır?
Just Dance Now'u yükledikten sonra profilinizi yapmanız gerekiyor. Ardından oyunu oynayabilmek için www.justdancenow.com sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Oyunun sitesine giriş yaptıktan sonra iPhone ve iPad cihazlarınızda eşleştirmeniz için telefon numaranızı kullanmanız gerekebilir. Ancak buradan herhangi bir ücret alımı kesinlikle söz konusu olmaz. Ücretsiz olup daha fazla şarkıyla dans etmek isteyen kullanıcılar oyunun VIP versiyonuna geçiş yapabilir. Oyuncu sayısı sınırlaması olmadığı için arkadaşlarınızla birlikte oynayarak eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz gibi tek başınıza da oynayabilirsiniz. 

Sosyal medya entegrasyonu ile birlikte arkadaşlarınızın dans performanlarını görüntülemeniz mümkün olup kendi videolarınızı da burada paylaşabilirsiniz. Oyun bunu yapmak için kamera kullanmıyor. İçerisine yer alan kendina has özel kontrol mekanizmasıyla hareketlerinizi algılayarak dansı doğru yapıp yapmadığınızı öğrenip ona göre puan veriyor.

Telefonu sol elinizde tutarak ekranda yer alan figürleri yaparken fazlasıyla eğleneceğinizi umuyorum.. Eğer sizde dans etmekten keyif alıyorsanız ve gösterilen figürleri yapabileceğinize inanıyorsanız mutlaka Just Dance Now'a iPhone/iPad cihazlarınızda yer verip popüler şarkılar eşliğinde dans etmenin keyfini yaşamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.6.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,967
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?