Kelime Dehası

Kelime Dehası

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Zorlu Kelime Bulma Oyunu

Kelime dehası olduğunuza inanıyor musunuz?
Öyleyse Kelime Dehası oyunu tam size göre!
iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir yapıma sahip mükemmel bir kelime oyunudur. Kolay bölümlerden başlayarak ilerledimiz Kelime Dehası oyununda bölümler kolaydan zora doğru gitmektedir. 600 eğlenceli bölümün yer aldığı oyunda hoş ve güzel animasyonlar bizlere eşlik ediyor. 

Kelime bilgisi olmayan kullanıcıları zorlayacak bir oyundur. Bölümü geçemeyeceğinizi düşünüyorsanız oyun içi ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Yahut bununla birlikte dilerseniz ek özellikler için marketi kullanabilirsiniz. Bu sayede yeni özellikler ile oyunu daha akıcı hale getirebilirsiniz. 

Her bölümü geçtiğinizde yeni bir seviyeye geçtiğiniz Kelime Dehası oyununda önce 2x2'lik bir tabloyla oyuna başlıyorsunuz. Ardından bu tablo siz başarıya ulaştıkça büyümeye başlıyor. 7x7'lik tabloda kelimeleri bulmak için zorlu zamanlar yaşayabilirsiniz. 

Kelimeler belirli bir düzen içerisinde sıralanmış olup bu oyunu gerçekten kelime bilgisi iyi olanlar başarıya ulaşabilecek. Eğer sizde kelime bilginizin bu oyun için yeterli olduğunu düşünüyorsanız mutlaka Kelime Dehası'nı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,409
HEMEN İNDİR (29.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?