Layout from Instagram

Layout from Instagram

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Kolaj Hazırlama Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Layout from Instagram uygulamasıyla ilgi çekici kolajlar hazırlamanız mümkün. Instagram kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış tamamen ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı birleştirerek yaratıcı kolajlar elde edebilirsiniz. En fazla 9 fotoğraf ekleyebiliyorsunuz zaten daha fazlası görüntü kalabalığı yapardı.

Eklediğiniz fotoğrafları karelerde yeniden boyutlandırmanız mümkün. Fotoğraflarınızı döndürebilir, çevirebilir yahut boyutlandırabilirsiniz. En iyi sonucu elde etmek için fotoğraflarınızı hareket ettirmeniz de fayda var. 

Yapığınız gezileri, arkadaşlarınızla olan buluşmalarınızı, unutulmaz anları ve ilgi çekeceğini düşündüğünüz herşeyi Layout from Instagram uygulamasıyla birleştirebilirsiniz. Sosyal medyanın ilgi odağı haline getirebileceğiniz fotoğrafları oluşturmak tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Eğer sizde kapsamlı bir kolaj uygulamasına gerek duyuyorsanız Layout from Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.1.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,694
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?