Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Layout from Instagram

reklam

iPhone ve iPad için Kolaj Hazırlama Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Layout from Instagram uygulamasıyla ilgi çekici kolajlar hazırlamanız mümkün. Instagram kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış tamamen ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı birleştirerek yaratıcı kolajlar elde edebilirsiniz. En fazla 9 fotoğraf ekleyebiliyorsunuz zaten daha fazlası görüntü kalabalığı yapardı.

Eklediğiniz fotoğrafları karelerde yeniden boyutlandırmanız mümkün. Fotoğraflarınızı döndürebilir, çevirebilir yahut boyutlandırabilirsiniz. En iyi sonucu elde etmek için fotoğraflarınızı hareket ettirmeniz de fayda var. 

Yapığınız gezileri, arkadaşlarınızla olan buluşmalarınızı, unutulmaz anları ve ilgi çekeceğini düşündüğünüz herşeyi Layout from Instagram uygulamasıyla birleştirebilirsiniz. Sosyal medyanın ilgi odağı haline getirebileceğiniz fotoğrafları oluşturmak tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Eğer sizde kapsamlı bir kolaj uygulamasına gerek duyuyorsanız Layout from Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.5
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,212
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.