LONEWOLF

LONEWOLF indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad Keskin Nişancı Sniper Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış LONEWOLF oyununda sizleri keyif ve aksiyon dolu anlar bekliyor. Hikaye odaklı bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ufak boyutlu olmasıyla cihazınızda fazla yer kaplamamaktadır. Başarılı bir sniper oyunu olup LONEWOLF oyunu bazı özellikleriyle diğerlerinden farklıdır.

Farklı hikaye üzerinden ilerlediğiniz LONEWOLF oyununda gizemli bir suuikastçının yerina geçip size verilen tehlikeli görevleri tamamlamanız gerekyor. Görevleri tamamlayarak örgüt adı verilen suçulular grubuna girmemiz gerekiyor. 

Oyunda göreve başlamadan önce hedefler gösteriliyor ardından diyaloglar geliyor. Türkçe olması nedeniyle anlayarak güzel bir aksiyon deneyimini anlayarak yaşıyoruz. İçerisinde 30'dan fazla görev bulunduran LONEWOLF oyununda farklı silahlarla hedeflere ilerlememiz gerekiyor. Çoğunlukla uzaktan hedeflerinizi keskin nişancı tüfeğinizi kullanarak indirmeye çalışıyorsunuz. LONEWOLF oyununda görevler haricinde kendizi geliştirmek için birçok atış poligonu bulunmaktadır.

Atış poligonlarına girip mevcut olan silahlarınızı nasıl kullanmanız gerektiğini de öğrenebiliyorsunuz. Eğer sizde iyi bir keskin nişancılık oyunu oynamak istiyorsanız LONEWOLF'u iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,628
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?