Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Maritime Kingdom
iPhone ve iPad İçin Yer İnşa Etme Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bildiğiniz gibi iPhone ve iPad cihazlar için şehir simülasyon oyunları alanında fazlasıyla ün yapmış duruma. Çeşitli platformlarda hazırlanan Maritime Kingdom oyununda ise sizi gerçekten keyifli anlar bekliyor. Tribez and Castles ve Big Business gibi alanda pek çok başarılı oyunun altında imzası olan Game Insight firmasının yeni bir oyunu olup yine aynı türden gidiyor. 

iOS işletim sistemli cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip heme oynayabileceğiniz Maritime Kingdom oyununda şehir yönetimini ele alıyorsunuz. Kendi krallığınızı inşa ettiğiniz bu oyunda kaynaklarınızı kontrol edip şehrinizi korumanız gerekiyor.

Gayet eğlenceli bir hikayeye sahip olan Maritime Kingdom oyununda bu hikayeye bağlı olarak ilerlemeniz ise oyunun etkileyici kısımlarından biri. 

Eğer sizde amacınıza ulaşmak için elinizden geleni yapıyorsanız Maritime Kingdom gibi oyunları seviyorsunuz demektir. Oyun içerisindeki kaynaklarınızı kontrol edip 350'den fazla görevi başarılı bir şekilde tamamlamak istiyorsanız Maritime Kingdom oyununa iPhone ve iPad cihazlarınızda yer verebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.1.23
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,102
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.