Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iOS için Minecraft Eğlence ve Macera Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft: Story Mode ile sizleri macera dolu anlar bekliyor. Milyonlarca oyuncu tarafından sevilen Minecraft'a yeni bir tat kazandıran yeni bir seri olup heyecanı doruklara çıkarıyor. 

Eğlenceli bir senaryo kazandıran Minecraft: Story Mode oyununda aynı zamanda heyecanlı anlar da sizleri bekliyor. 4 farklı kahramandan oluşan Minecraft: Story Mode oyununda kahramanınız ilk olarak bir dev ejderhayı yenmekle başlıyor. Oyunda kahramanlarınızın alt ettiklerini düşünürlerken bişeylerin ters gittiği de böylelikle ortaya çıkıyor.

Seslendirme işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştiren Minecraft: Story Mode oyununda diyaloglarda karşımıza karaktere ne söylediğiniz ve kritik anlarda aldığınız kararların nasıl gelişeceğini ve sonlanaağını belirleyebiliyorsunuz.

Teröristlere karşı savaştığınız bu oyunda kahramanlarımıza yol gösterirken aynı zaman da eğlenceye de ortak oluyorsunuz. Eğer sizde farklı bir Minecraft deneyimi yaşamak istiyorsanız Minecraft: Story Mode oyununu iPhone yada iPad cihazlarınızda deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,030
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?