Moldiv

Moldiv

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Kolaj Oluşturma Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Moldiv uygulamasıyla fotoğraflarınızı kolajlayabilir, birbirine ekleyebilir yada dilerseniz çerçeveleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup içerisinde profesyonel birçok araç bulundurmaktadır. Gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkan Moldiv uygulaması harika süsleme seçenekleri sunuyor. 

16 adete kadar fotoğraf seçmenize imkan sağlayan Moldiv uygulamasıyla fotoğraflarınızı poster, dergi yahut temalı bir albüm olarak kolajlayabilirsiniz. İçerisinde 50'den fazla filtre seçeneği sunan uygulamada efektlerin saydamlığını da ayarlayabilirsiniz. Fotoğrafları yakınlaştırabilir, kaydırabilir, döndürebilir yahut tersine çevirebilirsiniz. Fotoğrafları sürükle bırak yöntemiyle farklı alanlara yerleştirebilirsiniz. 

Eklediğiniz fotoğrafların kenarlarını yuvarlatılmış seçebildiğiniz gibi kenar kalınlığını da değiştirebilirsiniz. Fotoğraflara gölge vererek daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğrafları hem birleştirmek hemde düzenlemek için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Moldiv'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,205
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?