Momentic

Momentic

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone İçin Fotoğraflardan Hikaye Oluşturma Uygulaması

Momentic ile fotoğraflarınızdan hikaye oluşturmaya ne dersiniz?

iOS işletim sistemli cihazlarınızda fotoğraflarınızdan hikaye oluşturabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir uygulamadır. iPhone kullanıcılarının seveceğine inandığım ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabileceğiniz fotoğraflarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir servistir. 

Sevdiklerinizle geçirmiş olduğunuz anları hikayelere dönüştürmek amacıyla kullanabilirsiniz. Son zamanlarda popüler hale gelen fotoğraf hikayelerine alternatif olarak hazırlanmıştır. Elinizde bulunan fotoğrafları kolay bir şekilde aktarmanıza imkan sağlayan uygulama ile dilediğiniz uzunlukta bir açıklama ekleyebiliyorsunuz. Bununla birlikte bir etikette eklemeniz mümkün. Bu sayede daha hoş bir ortam yaratabilirsiniz. 

Hikayeye dönüştürmüş olduğunuz fotoğrafları dilerseniz uygulamayı aktif olarak kullanan diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor yahut arkadaşlarınıza Facebook, WhatsApp ve diğer iletişim uygulamaları aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda Apple Watch desteği ile gelen uygulama slayt gösterisi olarak karşınıza çıkarabiliyor.

Fotoğraf geçişleri ise sert değil. Son derece yumuşak ve gözü yormayacak bir şekilde hazırlanmış slaytlarla fotoğrafları izleyebilirsiniz. Fotoğrafların üzerinde çift dokunarak başka kullanıcıların fotoğraflarını da hızlı bir şekilde beğenmiş oluyorsunuz. 

Eğer sizde sevdiklerinizle geçirmiş olduğunuz anları yansıtan fotoğrafları hikayeye dönüştürmek istiyorsanız Momentic'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.3.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone
İNDİRİLME
2,397
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?