Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Okey Extra
iPhone ve iPad için Okey Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Okey masanızı hemen bulup diğerleriyle kapışmaya başladığınız Okey Extra oyunu iPhone ve iPad kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır. iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanan Okey Extra ile Okey masanızı hemen bulup diğerleriyle kapışmaya başlayabilirsiniz. 

Facebook hesabı gerektirmeyen Okey Extra oyunu kendi istediğiniz gibi bir profil açıp Okey oynamanıza yardımcı olmaktadır. Oyun arkadaşlarını daha hızlı bir şekilde bulmanıza imkan sağlayan Okey Extra ile vakit kaybetmeden oyuna dahil olabiliyorsunuz. 

İntikam modu dışında birebir karşılaşma dışında 2-3-4 kişilik masalarda oynamanıza imkan sağlamaktadır. Hızlı bir şekilde masa seçimi yapabilirsiniz. Her ne kadar internet gerektiren bir yapıya sahip olsa da internet tüketimini fazla gerçekleştirmediği için 3G'den bile kotanızı bitirmeden oyuna devam etmenize olanak tanıyor. 

Sürükle bırak desteği sayesinde taşları daha kolay bir şekilde dizebilirsiniz. Eğer sizde eni bir Okey deneyimi yaşamak istiyorsanız Okey Extra'yı iOS cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.1
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
3,821
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.