Periscope

Periscope

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iOS için Canlı Video Yayın Uygulaması

iOS işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz Periscope uygulaması sayesinde canlı olarak video paylaşımı yapabilirsiniz. Twitter tarafından özel olarak tasarlanmış başarılı bir uygulama olup kullanıcıların canlı video yayını yapmasına imkan sağlamaktadır. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Periscope uygulamasıyla ilgi çekeceğini düşündüğünüz anları, durumları bu uygulama aracılığıyla sosyal çevrenizde paylaşma şansına sahip oluyorsunuz. 

Canlı yayın yapma hazırlığ içerisinde olduğunu görüp müsaitlik durumlarına göre yayınlara katılmanıza da mümkün. Yayına katılmayacak olan kullanıcılar çekilmiş olan videoları daha sonra izleyebilme şansına da sahip oluyor. Yayınlanan videoları belirli kullanıcılarla sınırlı tutmanız da mümkün. Bu sayede belirli kişilere sadece içerik üretmiş oluyorsunuz. 

Periscope uygulamasıyla yayınlamış olduğunuz videolar eğer fazla ilgi çeker ve fazla beğeni alırsa en çok sevilenler listesine girmeyi hak kazanıyorsunuz. Alacağınız beğenileri arttırmak için Periscope uygulamasıyla çekmiş olduğunuz canlı video yayınını Twitter profiliniz üzerinden paylaşabiliyorsunuz. 

Periscope uygulamasının en güzel özelliği ise izleyicilerle yayın esnasında mesajlaşabiliyorsunuz. Yani bir nevi onlarla buluşup soru cevapta yapabiliyorsunuz. Bu sayede daha keyifli bir sohbet ortamı oluşuyor. Eğer sizde canlı yayın yapmak yada canlı video yayınlarına katılmak istiyorsanız Periscope uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.1.4
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,978
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?