Photo Lab Picture Editor FX

Photo Lab Picture Editor FX

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Kapsamlı Fotoğraf Editörü

Fantastik fotoğraflar hazırlamaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Photo Lab Picture Editor FX uygulamasıyla fotoğraflarınızı kolay bir şekilde düzenlemenin keyfini çıkarın. İçerisinde farklı özelliklerin yer aldığı başarılı bir düzenleme editörü olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Şimdiye kadar indirebileceğiniz belki içerisinde çok değişik özelliklerin bulunduğu bir uygulama olabilir. Kullanım açısından oldukça kolay ve fotoğraf kalitesi bakımından oldukça iyi. 

Uygulama aracılığıyla hareketli fotoğraflar hazırlayabilir. Eğlenceli fotomontajlar yaparak sevdiklerinizle şakalaşabilirsiniz. Yahut fotoğraflarınız üzerinde manipülasyon yapabilirsiniz. Bunları yaparken zevk alacağınızdan hiç şüphem yok. Kullandıkça uygulamayı daha iyi kavrayaacak ve daha başarılı fotoğraflar elde edebileceksiniz. 

600'den fazla birbirinden güzel fotoğraf filtresi bulunduran uygulama yaratıcı sanatsal efektleriyle ön plana çıkıyor. Birden fazla fotoğrafınızı kolaj haline getirmenize imkan sağlıyor. Kullanıcı dostu hoş tasarımlı bir arayüze sahip olan uygulama ile fotoğrafınızın ışıklandırmasını ve netliğini ayarlayabilirsiniz. 

Elinizde bulunan fotoğrafta rötuş işlemi yaparak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Pozlama, kontrast ve parlaklık ayarıyla oynayarak etkileyici bir fotoğraf için düzenleme yapabilirsiniz. Otomatik yüz  algılama teknolojisiyle fotoğraflarınızı montajlamak daha keyifli olacak. Fotoğraflarınıza nesne ekleyerek eğlenceli işler ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz hazır şablonlardan kullanarak fotoğrafın üzerine metin eklemesi yapabilirsiniz. Son olarak kaydettiğiniz fotoğrafları Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Eğer sizde fotoğraflarınızın stilini değiştirmek için yahut cihazınızda kapsamlı özelliklere sahip iyi bir düzenleme editörüne gerek duyuyorsanız mutlaka Photo Lab Picture Editor FX uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.7.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,622
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?