Poke Radar for Pokemon GO

Poke Radar for Pokemon GO indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Pokemon Bulma Harita Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Poke Radar for Pokemon GO uygulamasıyla Pokemonların yeni yerlerini keşfedebilirsiniz. Pokemon bulmak için kullanabileceğiniz radar uygulamasıdır. 

Poke Radar for Pokemon GO Kullanımı
Son derece basittir. Onların bulunduğu yerleri belirli saatlerde harita üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Belirli bir Pokemon'un da yerini bulabilirsiniz. En yakın olanları bulmak için filtre özelliğini kullanabilirsiniz. 

Pokemonlar nerede bulunur?
Uygulamayı indirdikten sonra bölgenizdeki Pokemonları bulmaya başlayabilirsiniz. Pokemon yerleri görmek için kullanabilirsiniz. Yakınlarınızda bulunan Pokemonlar hakkında bilgi alabildiğiniz gibi uzağınızdakilere de göz atabilirsiniz. 

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Pokemon Go'da Pokemon bulmak için çabalıyoruz. Ancak bu çabalarımız uzun sürebiliyor. Bu nedenle hazırlanmış olan uygulama bu işlemi kısa tutmanıza imkan sağlıyor. Dünyanın herhangi bir yerinde Pokemon bulgucularını göndermenize olanak sağlamaktadır. Pokemon bulmanıza yardımcı olmak için sizlere umut olacaktır. 

Size yakın Pokemonları bulabilirsiniz. Diğer yerlerde işaret edilen Pokemonları bulabilirsiniz. Bulabileceğiniz tüm yerleri göstermektedir. Önerilen yerde Pokemon bulursanız o zaman bu konuma gidebilirsiniz. Harita üzerinde öncelikli olarak gösterecektir. Ücretsiz olup iPhone ve iPad için kullanılabilir. Eğer sizde size yakın olan Pokemonları haritada görüntülemek istiyorsanız Pokemon Go'yu mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,401
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?