Prisma

Prisma

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Fotoğrafları Sanat Eserine Dönüştürme Uygulaması

Prisma, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış son zamanların en başarılı fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Prisma uygulamasıyla fotoğraflarınıza sadece tek bir dokunuşla sanat eseri efekti verebilirsiniz. Kullanım açısından kolay ve filtreleri belirlemiş olduğunuz kadar vermenize olanak sağlamaktadır. 

Tamamen ücretsiz yani ücretli efekt bulundurmuyor. Bu nedenle her kullanıcının hoşuna gidecektir. Uygulama içerisinde Van Gogh, Levitan, Picasso gibi ünlü sanatçıların sanatsal stillerini yansıtan efektleri kullanarak birbirinden güzel kareler elde edebilirsiniz. Prisma uygulaması yeni bir akım oluşturdu diyebilirim. 

İPhone cihazınızda bulunan fotoğrafları sadecece birkaç dokunuşla sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Basit kullanımlı başarılı bir efekt verme uygulaması olup seveceğinize inanıyorum. Sanki gerçekten bir sanat eseri gibi fotoğraflar elde etmeniz mümkün oluyor. Fotoğraflarınıza uyguladığınız efektlerden favoriniz olanı seçebilirsiniz. Dilerseniz bu sonucu sosyal ağ hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Hemen hemen her gün yeni bir filtrenin eklendiği Prisma uygulaması ilginç görünümlü fotoğraflar elde etmenize imkan sağlıyor. Fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla ilgilenen kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğraflara sanatsal efektler vermek istiyorsanız Prisma uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.2.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,389
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?