Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Pudra
iPhone ve iPad için Kızlara Özel Sosyal Ağ Pudra Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için özel olarak hazırlanmış Pudra uygulamasından oldukça memnun kalacaksınız. Kızkıza sohbetin tadını çıkarmak için hazır mısınız?

Uygulama içerisinde hiçbir erkek yok ve daha ötesinde ise dünya genelinde tüm kızların buluşma noktası. Gizliliğe büyük önem veren Pudra uygulmasında kimliğinden emin olmadığınız kişiler için Güvenliği Bildir seçeneği yer alıyor. Böylelikle kişinin profiline göz atabiliyor ve daha sonrasında tüm kullanım haklarından men edilmesi için öncü olabiliyorsunuz. 

Uygulamanın en can alıcı bölümü olan Dünyam kısmı içerisinde kendi oluşturduğunuz keyifli dünyayı diğer Pudra üyeleri ile paylaşabiliyorsunuz. Bunun haricinde üyeleri takip edebilir, gönderilerini beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. Tüm bu güzelliklerden faydalanacağınız Pudra uygulamasında özel anlarınızı fotoğraf ve video şeklinde takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. 

Alışveriş Yapabilirsiniz!

Giyimden aksesuara kadar tüm ihtiyaçları bulabileceğiniz Pudra uygulamasında kullanmadığınız ürünleri satabildiğiniz gibi başka kullanıcıların satışa çıkardığı ürünleri satın alabilirsiniz. Hiçbir ödeme gerektirmeyen uygulama ile istediğiniz kullanıcı anında takibe başlayabilirsiniz. Yaşantınızdaki tüm güzellikleri ve özel anları paylaşmayı istediğini bir uygulama arayışı içerisindeyseniz Pudra sizin için doğru bir seçenek olacaktır. Türkiye'nin alışveriş temalı ilk sosyal ağı olup çok farklı bir deneyim elde edeceğinizi belirtelim. Peki uygulamanın özellikleri yalnızca bunlarla mı sınırlı diye soranlara hemen cevap verelim. Tabi ki değil, Pudra ile kullanıcılara sorular sorabilir neşeli sohbetler yapabilir aynı zamanda cevap verebileceksiniz. 

Fikir alışverişi veya beyin fırtınası yapabilme imkanı veren uygulamanın oldukça başarılı olduğunu söyleyelim. iPhone ve iPad cihazlarınızda Pudra uygulamasından faydalanmak isteyenler için soruyoruz hadi neyi bekliyorsunuz. Kızkıza keyifli saatler sizleri bekliyor...

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.8.5
BOYUT
122 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,576
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.