Radyo Kulesi

Radyo Kulesi indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Kesintisiz Radyo Dinleme Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir radyo uygulamasıdır. Sade ve son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Radyo Kulesi uygulaması içerisinde popüler ve sevilen birçok radyo kanalını bulundurmaktadır. En popüler, en sevilen ve 400'den fazla radyo kanalına tek bir uygulamadan ulaşabilirsiniz. 

Jazzdan spor haberlerine, arabeskten klasik müziğe, radyolar üzerinde gezinebilir, dilerseniz istediğiniz radyoyu ismiyle aratıp favorilerinize ekleyerek kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. 

Yeni sesler keşfetmek isteyen kullanıcılar da unutulmamış. Otomatik radyo tarayıcı seçeneği ile istediğiniz müzik türünde daha önce hiç dinlemediğiniz bir radyo ile tanışmanız mümkün. 

Uygulama içerisinde birbirinden güzel birçok tema bulunmaktadır. Neşenize göre renklendirmeniz de mümkün. Gıcır gıcır temalarınızı yepyeni seçenekler menünüzden incelemeniz mümkün. Eğer sizde Türkçe dahil birçok radyo kanalını dinlemek istiyorsanız Radyo Kulesi uygulamasını kullanarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
1.8.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
5,419
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?