SwiftKey Klavye

SwiftKey Klavye

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Alternatif Klavye Uygulaması

Hızlı bir şekilde mesaj yazamamaktan mı şikayetçisiniz öyleyse size ilaç gibi gelecek bu uygulamadan bahsetmek istiyorum. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sizin yazım şeklinizi en az sizin kadar benimsemeye başlar. Akıllı otomatik düzeltme özelliği sayesinde siz kısa kelimeler yazsanız bile sizin için doğru sonuçlar listeleyecektir.

Hızlı bir şekilde mesaj, sohbet, metin ve e-posta göndermenize imkan sağlayan uygulama 30 renkli tema bulundurmaktadır. Her türlü ekran boyutu ve cihaz için renkli tema bulundurmaktadır. 800'den fazla emoji karakter bulunduran uygulama kelimelerinize uygun olan emojileri listelemektedir.

Dağınık bir şekilde yazan kullanıcıları dahi mutlu edecek bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. Klavyenizin görünümünü kişiselleştirmenize imkan sağlayan uygulama 60'tan fazla dil arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı anda en fazla 3 dil tercihi yaparak daha iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz.

Yazma biçimlerinizi güvenli bir şeklde tüm cihazlarınızla senkronize etmenize yardımcı olmaktadır. Dil ayarlarını değiştirmeden istediğiniz dilde yazmanıza imkan sağlayan uygulama her dil için tahmin seçeneklerini sunmaktadır. Genel olarak akıllı etkileyici kişiselleştirilebilir başarılı bir klavye uygulaması olup iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.5.9
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,396
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?