Türkçe Apple Destek

Türkçe Apple Destek indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Türkçe Canlı Apple Destek Uygulaması

Teknoloji devi Apple kendi kullanıcıları için yeni uygulamasını hayata koydu. Apple destek uygulaması Türkçe dil desteği ile kullanıcılara daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Sade bir düzen ile bizi karşılayan uygulama her cihaz için ayrı ayrı destek seçenekleri sunmaktadır.

Apple'ın internet sitesinde yer alan canlı destek servisini de içerisinde barındıran uygulama ile telefon aracılığıyla destek alabiliyor yahut sizin belirlemiş olduğunuz zaman aralıklarında sizi aramalarını isteyebilirsiniz. Canlı destek ile sorunlarınıza yardımcı olmak isteyen çalışanları ile destek veren uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini benimseyen Apple yeni uygulamasıyla iPhone,iPad, Apple Watch, MacBook cihazların dışında iCloud almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. iCloud hesabınıza kayıtlı olan cihazlarınızı otomatik olarak görüntüleyen uygulama iCloud hakkında yahut diğer konularda destek almak isteyen kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Eğer sizde Apple müşterilerinden biriyseniz ve cihazınızla ilgili profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa Apple Destek uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.0.2
DİLLER
Türkçe / İngilizce / Almanca
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,836
HEMEN İNDİR (97.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?