Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Turkcell Hesabım
iPhone ve iPad için Turkcell Hat Yönetme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Turkcell Hesabım uygulamasıyla fatura işlemlerinizi, TL işlemlerinizi, hat işlemlerinizi, tarife işlemlerinizi, servis aboneliklerizi, size özel avantaj ve ayrıcalıkları kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

İnternet bağlantısı gerektiren başarılı bir uygulama olup fatura detaylarını incelemenize imkan sağlamaktadır. Fatura tutarınızı aybaşı gelmeden öğrenmenize yardımcı olan uygulama ile aynı zamanda faturanızın ödemesini de yapabiliyorsunuz. Uygulamadan faydalanabilmek için Turkcell hattını kullanıyor olmanız gerekiyor. GSM numaranız ve Turkcell şifrenizle giriş yapabiliyorsunuz. Eğer şifrenizi hatırlamıyor yahut yeni şifre daha önce almamışsanız Sifre yazıp 2222'ye mesaj göndererek şifrenizi öğrenebilirsiniz. 

Faturasız hat kullanan kullanıcılar TL tutarını ve kullanım detaylarını öğrenebilir. Ayrıca dilerseler size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup bilmediğiniz numaraları sorgulamanıza olanak tanımaktadır. Eğer sizde Turkcell hattınızla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyor ve hattınızı yönetmek istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.1.6
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,722
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.