Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Viber
iPhone ve iPad İçin Sohbet Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Viber uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak dünyadaki herkes ile bağlantı kurabilirsiniz. Rehberinizde kayıtlı olan tüm arkadaşlarınızla sınırsız görüşme imkanı sağlayan Viber sabit hatlara ve cep telefonlarına arama yapmak için kullanılıyor. 

Vibere kayıt olmak ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza gelen onay kodunu onaylatmak. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile HD ses kalitesinde görüşmeler düzenleyebilirsiniz. 100'e kadar katılımcı gruplar oluşturmanız da mümkün. Oldukça güçlü bir yapıya sahip olan Viver birçok akıllı telefon ve platformlar için kullanılabilir. 

Farklı dil seçenekleri sunan uygulama Türkçe dil desteği de sunuyor. Mesajlaşmayı eğlenceli hale getirmek amacıyla içerisinde sticklerlar bulundurmaktadır. Wi-Fi yada 3G üzerinden dünya çapındaki tüm arkadaşlarınıza fotoğraf, video, metin, arama yapabilirsiniz. 

Eğer sizde iPhone ve iPad cihazınız üzerinde bu özelliklerde bir uygulama kullanmak istiyorsanız Viber'i tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.1.1
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
5,801
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.