Voscreen indir
Voscreen

Voscreen indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

iPhone ve iPad için Eğlenceli Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış Voscreen uygulamasıyla İngilizce bilgilernizi taze tutabilirsiniz. Dünyanın evrensel dili olan İngilizce dilini öğrenmek yeterli kalmıyor birde bilgileri güncel tutmak gerekiyor. Voscreen uygulaması bunun için hazırlanmş. İngilizce öğrenmek yahut İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler için oldukça iyi bir eğitim servisidir. 

16 farklı ana dil desteği bulunan uygulamanın Türkçe dil desteği de bulunuyor. 74 farklı ülkeden katılarak hem bireysel hem de topluluk ile kullanılabilecek seviye başarılı bir uygulamadır. İngilizce seviyeniz her ne düzeyde olursa olsun Voscreen uygulaması size bu konuda yardımcı olacaktır. 

Son derece anlaşılır bir arayüze sahip olup kullanışlı bir uygulama olmasıyla etkili bir eğitim sunmaktadır. Hem duyarak hem de görerek bildiğiniz konularda hafızanızı tazeleme imkanı sunan Voscreen uygulaması maksimum 15 saniyelik video içeriklerden oluşmaktadır. Bu video içeriklerini dinleyerek yada daha sonra alt yazıyı açabilirsiniz. Videolar arasında genelde film replikleri yer alıyor. Bunların Türkçe'si iki farklı şekilde altında yazıyor oup bunlardan doğru olanı seçmeniz durumunda puan durumunuz artıyor. 

Son derece eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenmeye odaklı olan Voscreen uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
1.3.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,424
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?