VPN Master

VPN Master indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için VPN Uygulaması

Sanal özel ağ hizmetini kullanarak internet deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızda VPN Master uygulamasını kullanarak web sitelerin engelini kaldırabilir, anonim olarak gezinerek internette güvenliğinizi saklayabilirsiniz. Uygulamanın arayüzünde yer alan ülkelerden istediğinizi seçerek onların sunucularına bağlanabilirsiniz. 

Benzerlerine göre daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlayan uygulama stabil olarak çalışmaktadır. İndirme işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak için de kullanabilirsiniz. Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olmasıyla birlikte kullanıcı deneyimi gerektirmiyor. Ücretsiz olarak sunuluyor olup özel ve güvenli çevirimiçi faaliyetlerde bulunmanıza yardımcı olmaktadır.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden banka işlemleri yahut alışveriş yapıyorsanız güvenli bir ortamda daha iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz. İstikrarlı bir VPN sunucusuna bağlanmaktadır. VPN aracılığıyla ülkenizde yasaklı olan sosyal medya ağlarını yasaklara takılmadan kullanmanız mümkün.

Online özgürlük, gizlilik ve güvenlik sağlayacak VPN Master uygulamasını iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Eğer sizde hızlı internet seçeneklerinin yer aldığı başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız mutlaka VPN Master'ı yüklemelisiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.9.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,916
HEMEN İNDİR (18.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?