Waterslide Extreme

Waterslide Extreme

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Su Kaydırak Oyunu

Su kaydırağında eğlenceli ve bir o kadar heyecan dolu anlar yaşamaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Waterslide Extreme oyununda su kaydırağından kayarken eğlencenin tadına doyamayacaksınız. Uzun bir su kaydırağında yolculuk ettiğimiz Waterslide Extreme oyununda karşımıza çıkan engelleri aşarak puan toplamamız gerekiyor. 

3D bir arka plana sahip olmasıyla grafik şöleni yaşatan Waterslide Extreme oyununda cihazımızı kontrol altına alarak 9 farklı seviyede boy gösteriyoruz. Zaman zaman hızı artırabiliyor yahut dilerseniz düşürebiliyorsunuz. Waterslide Extreme oyunu eşsiz bir yarış deneyimini tam anlamıyla iPhone ve iPad cihazlarımızda yaşamamıza izin veriyor. Su kaydırağında ciddi virajlardan aşağıya doğru ilerlerken hızımızı iyi ayarlamalı ve olabildiğince puan toplamalıyız.

Zaman karı yarıştığımız Waterslide Extreme oyunundaki sert virajlara ve büyük döngülere dikkat etmemiz gerekiyor. Oyunda istediğiniz karakteri seçmeniz de mümkün. Kadın yada erkek karakterlerinden birini seçerek heyecan dolu anlar yaşamaya başlayabilirsiniz. 

Hızlı kayarak kazanmak zorunda olduğumuz bu oyunda bu sayede daha fazla puan elde etmiş oluyoruz. Ancak bazen kaydırağın kenarları dik ve yol boyunca bazı küçük süprizler bizleri karşılayacak. Dikkat gerektiren başarılı bir yapıya sahip olduğundan Waterslide Extreme oyununu ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
944
HEMEN İNDİR (10.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • 3D gerçekçi grafikler
  • Bayan ve erkek karakter
  • 1. Kişi ya da 3.kişi olarak izleme
  • Hızı artırma ve düşürme
EKSİLERİ
  • Bölümleri daha fazla olabilirdi