Yandex Browser Fenerbahçe

Yandex Browser Fenerbahçe indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Fenerbahçe Tarayıcısı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Yandex Browser Fenerbahçe uygulamasıyla hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz. Fenerbahçe takımına destek sağlayabildiğiniz başarılı bir internet tarayıcısı olmakla birlikte özelleştirilebilir açılış ekranı gibi çeşitli özelliklere sahiptir. İnternet kullanımında tasarruf etmek için kullanabileceğiniz Yandex Browser Fenerbahçe uygulaması turbo moduyla ön plana çıkmaktadır. Arama yaparken fazladan tıklamaya gerek duymamaktadır. Web sayfaların içeriğini sıkıştırarak yavaş internet bağlantısında bile hızlı yükleme sağlamaktadır. 

Klavye desteği dışında tıkla konuş özelliği sunmasıyla arama yapmak istediğiniz kelimeleri sesli olarak bildirebilirsiniz. 

Oldukça kullanışlı ve başarılı bir tarayıcı yapısına sahip olmasıyla anlaşılır bir arayüze sahiptir. Sevdiğiniz favori sitelerinizi ekleyebilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir yapıya sahip tarayıcıya gerek duyuyor ve takımınızı desteklemek istiyorsanız Yandex Fenerbahçe Browser uygulamasını iOS cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
15.9.2403.2772
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
7,001
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?