YOYO

YOYO indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için YOYO Araç Kiralama Uygulaması

iPhone ve iPad kullanıcıların kolay aynı zamanda güvenli bir şekilde araç kiralaması için hazırlanmış YOYO uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullan bırak sloganıyla yola çıkan YOYO servisi iyi bir hizmet olup 40 farklı noktada 100'e yakın araçtan istediğinizi seçmenize olanak sağlıyor. Dilerseniz 1 saatlik araç kiralayın dilerseniz de 1 haftalığına dilerseniz birkaç günlüğüne bu tamamen size kalmış. İstediğiniz aracı seçip onun bol olduğu saatleri görüntüleyip aracı rezerve edebilirsiniz. 

Global olarak hizmet veren uygulama ile kiralamak istediğiniz aracı kapınıza kadar getirebildikleri gibi istediğiniz yerden almanız da mümkün. Vale servisi ile ücret karşılığında istediğiniz yere istediğiniz aracı getirtebilirsiniz. 

Artık araç kiralamak hem çok kolay hem çok güvenilir. Ayrıca uygulama içerisinde yer alan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken indirme işlemini başlatıp uygulamaya üye olarak devam etmek. Eğer sizde araç kiralayarak seyehat etmek istiyorsanız güvenilir olan YOYO hizmetinden faydalanabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.24
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,240
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?