Iperius Backup

Iperius Backup

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Dosya, Klasör, FTP ve Veritabanı Yedekleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Iperius Backup programı sayesinde dosya ve klasörleri kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. İçerisinde gelişmiş özellikler bulunduran başarılı bir dosya yedekleme hizmeti olup kullanıcılara farklı sürücüleri ve cihazları senkronize etme imkanı sunmasıyla ön plana çıkıyor. 

Her düzeyden bilgisayar kullanıcısının kullanabileceği Iperius Backup programı başarılı bir arayüzden oluşmaktadır. Dosya, klasör, sürücü, Windows sürücü imajları, FTP indirmeleri, SQL, Oracle, MySQL ve PostreSQL veritabanı yedeklerini dahi almanıza imkan sağlayan program kendi kategorisinde yeni olmasına rağmen en iyi hizmeti sunmaktadır. 

Aynı zamanda program sistem dosyalarını ve gizli dosyaları görüntülemenize imkan sağlıyor. Tüm etkinlikleri kayıtlar sayesinde görüntülemenize imkan sağlayan program zıp sıkıştırma modunu kullanmanıza ve zamanlayıcı kullanarak yedekleme yapmanıza imkan sağlıyor. 

Eğer sizde gelişmiş özelliklere sahip dosya ve klasör yedekleme programına gerek duyuyorsanız Iperius Backup'u kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yedekleme
VERSIYON
4.3.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,308
HEMEN İNDİR (8.49 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?