iPhone Screen Recorder

iPhone Screen Recorder

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad Ekran Görüntüsü Çekme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış iPhone Screen Recorder programı sayesinde iPhone cihazınızın ekranını kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınıza kabloya gerek duymadan ekranın görüntüsünü alabilmeniz için hazırlanmıştır.

iPhone ve iPad cihazınızın ekranını kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Jailbreak yapmadan ekran görüntüsü almak isteyen kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Basit kullanımlı bir program olup ekran videosu çekme işini en kolay hale getiriyor. 

iOS cihazlarda bldiğiniz gibi bilgisayarınıza kablosuz yansıtma yapmak için Apple TV'nizin olması gerekiyor. Ancak bu programı kullanmanız için böye birşeye gerek yok. iOS cihazlarda bildiğiniz üzere ekranı bilgisayara kablosuz yansıtmak için mobil cihazınızın ekranını kolaylıkla bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz. Jailbreak işlemi yapmadan iPhone Screen Recorder programıyla dilerseniz menülerde dilerseniz de tek bir tıklamayla ekran görüntüsü alabilirsiniz. 

Video kayıt işleminizi FLV, GIF ve MP4 formatında kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. AirPlay yansıtma ile iPhone ve iPad cihazınızın ekranını bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Eğer sizde iPhone cihazınızın ekranını kaydetmek ve bilgisayarınıza kablosuz olarak yansıtmak istiyorsanız mutlaka iPhone Screen Recorder programını denemelisiniz. 
 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,667
HEMEN İNDİR (21.33 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kolay kullanımlı
  • Kablosuz olarak ekran aktarımı yapmanızı sağlar