Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

iPhone Screen Recorder
iPhone ve iPad Ekran Görüntüsü Çekme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış iPhone Screen Recorder programı sayesinde iPhone cihazınızın ekranını kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınıza kabloya gerek duymadan ekranın görüntüsünü alabilmeniz için hazırlanmıştır.

iPhone ve iPad cihazınızın ekranını kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Jailbreak yapmadan ekran görüntüsü almak isteyen kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Basit kullanımlı bir program olup ekran videosu çekme işini en kolay hale getiriyor. 

iOS cihazlarda bldiğiniz gibi bilgisayarınıza kablosuz yansıtma yapmak için Apple TV'nizin olması gerekiyor. Ancak bu programı kullanmanız için böye birşeye gerek yok. iOS cihazlarda bildiğiniz üzere ekranı bilgisayara kablosuz yansıtmak için mobil cihazınızın ekranını kolaylıkla bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz. Jailbreak işlemi yapmadan iPhone Screen Recorder programıyla dilerseniz menülerde dilerseniz de tek bir tıklamayla ekran görüntüsü alabilirsiniz. 

Video kayıt işleminizi FLV, GIF ve MP4 formatında kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. AirPlay yansıtma ile iPhone ve iPad cihazınızın ekranını bilgisayarınıza hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Eğer sizde iPhone cihazınızın ekranını kaydetmek ve bilgisayarınıza kablosuz olarak yansıtmak istiyorsanız mutlaka iPhone Screen Recorder programını denemelisiniz. 
 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
21.33 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,449
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.
ARTILARI
  • Kolay kullanımlı
  • Kablosuz olarak ekran aktarımı yapmanızı sağlar