Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

JAlbum
Java Tabanlı Resim Albümü Oluşturma Aracı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

JAlbum programını Windows bilgisayarınızda kullanarak internet üzerinden yayınlayabileceğiniz fotoğraf albümleri yaratabilirsiniz. 

Gayet kolay kullanıma sahip olan JAlbum programı popüler bir albüm oluşturma yazılımı olup resim albümünüzün renklerini ve temasını da değiştirmeniz mümkün. Ücretsiz olarak sunulan JAlbum programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Sık sık internet üzerinde albüm paylaşan kullanıcıların seveceğine inandığım bir program olup Java platformu üzerine kurulu. Farklı işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilen JAlbum programı fotoğraf albümlerinizi çok daha güzel göstermenize olanak tanıyor. 

Türkçe dil desteğine sahip olan JAlbum programı birçok ses ve video formatını desteklemektedir.  (avi mpg mpeg mpe mp4 mov wmv asf asx wvx 3gp divx xvid qt mp3 wma ram rm swf flv tiff psd zip arj sit rar xml pdf doc xls ppt mdb djvu djv odt ods odp odg odb) formatlarını desteklemektedir. 

Önizleme seçeneği sayesinde albümünüzü daha yaratmadan sonuö görüntüleyebilme imkanı sunmaktadır. JAlbum programını kullanmak için ücretsiz bir şekilde hesap oluşturmanız gerekiyor. Dilerseniz hesabı buraya tıklayarak açabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
12.6
BOYUT
112.42 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,654
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.