Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Jet Racing Extreme
Farklı Jet Araba Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Jet Racing Extreme, Windows bilgisayarınızda jet motorlarla güçlendirilmiş araçlarla çılgınlar gibi yarışacağınız başarılı bir oyundur. Jet Racing Extreme oyununda klasik bir yarış deneyimi yaşamanız pek mümkün değil. Klasik spor arabaların yerini üzerlerinde jet motoru takılmış ve süper hızlara çıkabilen araçlar bulunmaktadır.

Farklı bir araba yarış deneyimi yaşatabilen Jet Racing Extreme oyununda diğer oyunlar gibi bitiş çizgisinde birinci olmak değil. Bu oyunda çizgiyi geçebilmeniz yeterli kalıyor ancak bu durum hakikaten kolay değil. Jet motorlar takılmış araçları kontrol etmek bir hayli zor. 

Yarışırken mücadeleyi kıyasıya hissettiğiniz Jet Racing Extreme oyununda havada takla atabiliyor ve yanlış iniş yaparak arabanızın parçalanmasına sebep olabilirsiniz. İneceğiniz yerleri de iyi bir şekilde düşünüp öyle ilerlemeniz gerekiyor. 

Oyunun detaylı fizik moturu grafiğinden daha ön planda olduğu için sizleri iyi bir deneyim beklediğini söyleyebilirim. Oyuncuları tatmin edici grafik kalitesi sunan Jet Racing Extreme oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Jet Racing Extreme Sistem Gereksinimleri
1.5 GHZ işlemci
2 GB RAM
GeForce 8800 ekran kartı
DirectX 9.0c
500 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,400
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.