Just Cause 3

Just Cause 3

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Açık Dünya Tabanlı Aksiyon Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Just Cause 3'te kahramanınız Rico Rodriguez ile geniş bir haritada aksiyon dolu bir macera oyunu sizleri bekliyor. Çılgın bir aksiyon seviyesinde olan oyun GTA benzeri olup açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarına farklı bir bakış açısı sunmaktadır. 

Serinin önceki oyunlarında kahramanınız Rico Rodriguez politik olarak karşımıza çıkmış olsa da bu seride her ne kadar alışkanlıklarından fazla bir vazgeçmemiş. Akdeniz'e doğru yolculuk ettiğiniz oyunda Akdeniz ada ülkesi olan Medici'ye gidiyorsunuz. 

Her oyunda olduğu gibi iyi ve kötü taraf var. General Di Ravello güc karşı duyduğu bastırılamaz açlığı sebebiyle insanları ezmekten ve halkı üzerindeki baskıdan kaçınmıyor. Rico ise bu duruma son verebilmek için elinden geleni yapıcak. Yine silahları ve ona savaşta yardımcı olacak teknolojik ekipmanlarını kuşanıyor. Sizleri maceraya davet eden Just Cause 3 oyunu gerçekçiliğin dozunu fazlasıyla arttırmış olduğu için oldukça başarılı. En geniş açık dünyaya sahip olan Just Cause 3 oyununda motorlar, sürat tekneleri, arabalar, tanklar, uçaklar, helikopterler gibi hava, kara ve deniz araçlarını oyun içerisinde kullanabiliyorsunuz. 

360 derecelik bakış açısıyla gezinti yapabildiğiniz Just Cause 3 oyununda yüksek kaliteli grafikler yer aldığından dolayı oyun keyfinizi tam anlamıyla yaşıyorsunuz. Eğer sizde aksiyon dolu bir oyun oynamak istiyorsanız Just Cause 3'ü kaçırmamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,754
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?