Kaspersky Products Remover

Kaspersky Products Remover

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kasperky Yazılımlarını Kaldırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullandığınız Kaspersky programlarını artık istemiyor ve silmek istiyorsanız Kaspersky Products Remover programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza daha önce yüklemiş olduğunuz güvenlik yazılımlarını kaldırmak standart yollardan kolay olmayabiliyor. Bu nedenle program kaldırıcılarla işinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kaspersky tarafından kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış Kaspersky Products Remover programı sadece Kaspersky yazılımlarını kaldırmayı amaçlamıştır.

Windows'un standart menüsünden kaldıramadığınız programlar için bu yazılım gerçekten ilaç gibi gelecek. Sade ve her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla anlaşılabilir olan Kaspersky Products Remover programı etkili bir çalışma ortamı sunmaktadır. 

Kaspersky Products Remover Kullanımı
Öncelikle sisteminizi güvenli kipte başlatıp Kaspersky Products Remover'i çalıştırmanız ardından bilgisayarınızda artık olmasını istemediğiniz programı seçerek kaldırma işlemini başlatabilirsiniz. İşlem bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı öneriyorum. 

Şuan için sadece Kaspersky yazılımlarını silebilen program ilerde diğer yazılımları kaldırma konusunda da destek olacağını açıkladı. Güncellemeler ile güçlendirilmesi beklenen Kaspersky Products Remover programı ile şimdilik Kaspersky yazılımlarını güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Program Kaldırıcılar
VERSIYON
1.0.955
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,011
HEMEN İNDİR (9.54 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?