Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Keylogger
Bilgisayar Takip Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayarınızı takip etmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise tercihiniz Keylogger programından yana olabilir. Piyasasında oldukça popüler olan Keylogger programı ile bilgisayarınızda neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz. 

Farklı kullanıcılar tarafından izinsiz yada izinli olarak bilgisayarınız kullanılıyorsa ve kişilerin neler yaptığını merak ediyorsanız Keylogger programı ile öğrenebilirsiniz. İş yerinizde yada farklı kurumlarda bilgisayarınızın aktivitesini denetlemek için kullanabileceğiniz Keylogger programı sayesinde bilgisayar kullanımına dair ilişkin detayları rapor halinde görmeniz mümkün. Aslında Keylogger programı işinizi gerçekleştirmek için farklı araçları bir araya getirmektedir. 

Keylogger bilgisayarınızın ne kadar süre boşta olduğunu ve ne kadar süre kullanıldığını raporlayabiliyor. Bilgisayarınızda internet üzerinden girişi yapılan web sitelerini öğrenebilir, tıklanan bağlantıları dahi görüntüleyebildiğiniz gibi işlemlerin hangi saat ve dakikalarda yapıldığını da öğrenebiliyorsunuz. Detaylı bir rapor sunabilen Keylogger programı aynı zamanda kayıt alma işlemini ekran görüntüleri ile güçlendirerek size deliller oluşturabiliyor.. 

Sadece internet üzerindeki işlemleri değil aynı zamanda sisteminizde bulunan dosya ve klasörleri de denetleyebiliyor. Bu sayede dosya ve klasörlerinizde değiştirlen, taşınan dosya ve klasör adlarını da öğrenebiliyorsunuz.

Eğer sizin de bu seviyede bilgisayar takibi yapabilen programa ihtiyacınız varsa Keylogger'i sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
3.9
BOYUT
4.44 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,543
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.