Kingsoft Antivirus

Kingsoft Antivirus

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gerçek Zamanlı Antivirüs Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Kingsoft Antivirus programı sayesinde bilgisayarınızı güvende tutabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Kingsoft Antivirus programının en güzel özelliği ise bulut servisi temelli bir bulut antivirüs hizmetidir. 

Ücretsiz olarak sunulan Kingsoft Antivirus programı kullandığı bulut veritabanı sürekli güncel olan virüs tanımlama bilgilerini içermektedir. 

Bünyesinde virüs tarama seçenekleri bulunduran Kingsoft Antivirus programı sisteminizdeki bütün dosyaları kolay bir şekilde tarayabiliyor. Sistem belleğinizi taramanıza imkan sağlayan Kingsoft Antivirus programı hızlı tarama ile ön plana çıkıyor. 

Kötü amaçlı olan yazılımları kolayca  bulmanıza imkan sağlayan Kingsoft Antivirus programı gerçek zamanlı koruma sağlamaktadır. USB belleklerinizde virüs tespit edildiğinde sizi uyaran Kingsoft Antivirus prograı anında temizlemenize imkan sağlamaktadır. 

Kingsoft Antivirus programının sahip olduğu Internet Explorer Firewall özelliği sayesinde Internet Explorer tarayıcısının ayarlarını gizlice değiştirmesini engellemektedir. Internet Explorer anasayfasının değiştirilmesini önlemenize imkan sağlayan Kingsoft Antivirus programını sitemizden indirerek gerçek zamanlı olarak sisteminizi koruyabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
2012 SP5.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,848
HEMEN İNDİR (13.64 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?