Kryptos

Kryptos

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

Kryptos programı ile hassas dosyalarınızı hızlı bir şekilde koruyabilirsiniz. İki şifreleme ve şifre çözme yöntemi sağlayan minimalist bir yapıya sahip olan Kryptos programı birinin hassas verilerini toplayabileceğine dair en ufak bir şüphe bile olsa riskleri azaltmanıza yardımcı olabilecek etkili bir yazılım çözümü olarak ciddiye alınmalıdır. 

Kryptos programı dosyalarınızı iki farklı yöntemle şifreleyebilmektedir. Böylece ele alınmayan bireylerin erişemeyeceği bir uygulama haline geliyor. İki farklı şifreleme yöntemi barındıran programın öncelikle programın kurulum gerektirmediğinden bahsetmek gerek. Programın şifreleme yaklaşımları oldukça basit ancak dosyalarınızı korumaya çalışırken etkili bir performans göstermektedir. 

128, 192 ve 256 bit koruma anahtarları kullanan programın içerisinde şifre çözme özellkleri de bulunuyor. Bu sayede işlemi kolayca tersine çevirebilir ve dosyalarınızı normal bir şekilde kullanabilirsiniz. Sonuçta, Kryptos, dosyalarınızı güvenli bir şekilde şifreleyebilecekleri, saldırganların veya yalnızca verilerinize göz atma hakkına sahip olmayabilecek kişilerin elinde bulamayacakları kullanıcı dostu bir uygulamadır.

İki şifreleme yöntemi ile birlikte gelir ve çeşitli durumlarda kullanışlı bir araç olarak önermekte olan sistem bilgisi görüntülenmesine yardımcı olur. Eğer sizde ücretsiz bir dosya klasör şifreleme programına gerek duyuyorsanız Kryptos'u denemeyi düşünebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
1.01
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,862
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?