Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs 3D 6 Kol Slx Jant Yaması

reklam

Lfs İçin 3D 6 Kol Slx Jant Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Lfs Lfs 3D 6 Kol Slx Jant Yaması yaması ile oyun içerisine Lfs 3D 6 Kol Slx Jant Yamasını ekleyerek yarış yapabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde Lfs 3D 6 Kol Slx Jant Yaması ile eğlenceli bir yarışa ne dersiniz?

 
Eğer cevabınız evet ise sitemizden güvenli bir şekilde Lfs 3D 6 Kol Slx Jant Yaması'nı indiriniz. Daha sonra basit bir kurulum işleminden sonra garajdan aracı seçiniz. 
 
Live for speed oyunu için hazırlanmış Lfs 3D 6 Kol Slx Jant yaması ile oyuna Lfs Lfs 3D 6 Kol Slx Jant Yaması aracını yükleyebilirsiniz. Görünüş bakımından hoş olan bu arabayı ekleyerek keyifli yarışlara imza atabilirsiniz. 
 
Lfs 3D 6 Kol Slx Jant Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 
 
Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz.

Daha sonra oyunu açın alt win tuşuna basarak xrg rimsi çalıştırıp jantı seçip oyuna tekrar giriş yapın. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
212.06 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
13,662
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.