Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Doğan Yaması

reklam

Lfs İçin Doğan Araba Yükleme Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Live for speed oyunu kısa zaman içerisinde popüler hale gelen bir araba oyunudur. Bildiğiniz üzere popülerliği gitmeyecek bir araba oyunu sıralamasında yer almaktadır.

Doğan araba kullanmasını severler için Live for speed  doğan yaması üretilmiştir. LFS tarafından geliştirilen yama sayesinde artık oyun içerisinde Doğan aracını kullanabilirsiniz. Peki yama olduğu için sürüyüşü değişecek mi diye endişelenmeyin. Normal arabayı nasıl kullanıyoranız bunu da öyle kullanacaksınız. 

 
Live for speed  doğan yamasını nasıl kurabilirim sorusunda cevap ise yine yazımızda bulunmaktadır. Normal yamaları nasıl kuruyorsanız o şekilde kullanıyorsunuz. Yanısıra kurulumu bilmeyenler için kurulumun nasıl gerçekleşeceğiniz sizler ile paylaşacağız. Garaj bölümünden arabanızı seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Live for speed kurulumu
 
Öncelikle indirmiş olduğunuz rar dosyasından çıkan VEH ve DDS klasörünün içerisinde bulunan dosyaları oyunun kurulu bulunduğu dosyaya atınız. Ardından oyuna girerek garaj bölümünden 1. Arabayı seçiniz. Doğan arabası ise ekranda görünecektir. 
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
968
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,656
GELİŞTİRİCİ
Lfs
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.